Organizacja Sylwestra cz. 1

Organizując zabawę sylwestrową, przynajmniej jedną rzecz mamy z góry ustaloną: datę. Reszta – na szczęście, albo i na nieszczęście – zależy od naszej inwencji i pomysłowości, a także od kilku innych elementów, ale o tym za chwilę. Faktem jest jednak, że zanim zabierzemy się za jakiekolwiek planowanie, powinniśmy przemyśleć kilka kwestii, choćby po to, by w okolicach Bożego Narodzenia uniknąć panicznego wydzwaniania po krewnych-i-znajomych Królika w poszukiwaniu: lokalu, nagłośnienia, DJ-a i tym podobnych, zupełnie nieistotnych elementów. Jak zatem zorganizować Sylwestra, którego zapamiętamy na dłużej, i to nie tylko ze spektakularnej klapy, ale ze świetnej zabawy?

Po pierwsze, wrzućmy na luz

Organizacja Sylwestra wcale nie jest taka prosta – gdyby tak było, to przecież nasi przyjaciele by nas w to nie wkopali, prawda? Mając świadomość nieuchronnej porażki, warto wrzucić na luz i postarać się przygotować wszystko jak najlepiej – ale bez spięcia, że coś musimy, bo jak nie, to... No właśnie, jak się coś nie uda to co? Nic, za rok i tak będzie powtórka. Nie oznacza to oczywiście, że mamy olać całą imprezę – chodzi jednak o to, by wyzbyć się śmiertelnej powagi, bo ona z pewnością zepsuje nam całą zabawę i nie sprawi, ze załatwimy coś lepiej. Pozytywne nastawienie to podstawa, niezależnie od tego, ile osób przyjdzie, gdzie się wybierzemy i jaki mamy budżet.

Po drugie... kasa

A skoro o budżecie mowa – ZANIM zabierzemy się za jakiekolwiek konkrety, warto przedyskutować, czego się spodziewamy po tym Sylwestrze (to mniej więcej wiadomo) i jakie kwoty możemy na to przeznaczyć (tu możemy się zdziwić). Od naszych upodobań i funduszy zależą bowiem takie zagadnienia, jak lokalizacja, menu oraz fakt, czy będziemy się raczyć szampanem z Szampanii, czy pozostanie nam, wyszukane w swym smaku, Sowietskoje Igristoje.

Po trzecie, nocleg (tak, w Sylwestra też się przyda)

Zabawa sylwestrowa, przynajmniej teoretycznie, powinna trwać do białego rana... ręka w górę, kto tyle wytrzymał ostatnim razem? Otóż to. Jeśli więc przypadkiem decydujemy się na świętowanie tej zacnej okazji gdzieś z dala od naszego miejsca zamieszkania, warto zastanowić się, gdzie będziemy mogli odpocząć i... jak się tam dostać. Jeśli wynajmujemy chatkę w górach, sprawa jest prosta – kto pierwszy dopadnie kawałek podłogi na strychu, ten bardziej się wyśpi. Jeśli jednak nasz Sylwester odbędzie się w restauracji, a nocować będziemy u szwagra babci naszego sąsiada na drugim końcu miasta, warto zawczasu zaplanować, jak się tam dostaniemy, kto nam otworzy oraz czy szwagier koniecznie musi przybyć na miejsce pierwszy. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 801 546 321

E-mail: kontakt@miedzynarodowyfestiwalperkusyjny.pl

ul. Prądnicka 20A, Kraków

U nas znajdziesz porady, dzięki którym Twoja impreza będzie niezapomniana. Spraw aby goście byli zachwyceni i wdzięczni za świetną zabawę!

Sylwester

https://szok.biz